@Siateczkasrodplazmatyczna: kebab dobry to tylko "u pajdy", chyba, ze mobilny to Kebsik w Woli Mieleckiej ( wylotówka na Tarnów), chińczyki to takie standardowe, jeden w galerii, drugi na niepodległości. Co zwiedzić? sam nie wiem xD
@Siateczkasrodplazmatyczna: Nic w Mielcu nie ma, co tam przyjadę z wizytą, to oprócz spaceru po lesie czy nad Wisłoką po wale, nie ma co robić. No stawy Cyranowskie są ładne. Ale polecam pojechać zobaczyć skansen w Kolbuszowej. Jeszcze muszę się wybrać do wyrzutni V2 - Park Historyczny w Bliźnie
@Siateczkasrodplazmatyczna: Mimo że nie jest to kebab ani chińczyk to CrazyPig jest jeszcze godne polecenia, o ile lubisz żeberka w stylu amerykańskim.
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link