Wpis z mikrobloga

@Siateczkasrodplazmatyczna: Nic w Mielcu nie ma, co tam przyjadę z wizytą, to oprócz spaceru po lesie czy nad Wisłoką po wale, nie ma co robić. No stawy Cyranowskie są ładne. Ale polecam pojechać zobaczyć skansen w Kolbuszowej. Jeszcze muszę się wybrać do wyrzutni V2 - Park Historyczny w Bliźnie
  • Odpowiedz