Wpis z mikrobloga

W przeziębieniu najlepsze są dni w których się już robi człowiekowi lepiej i jak się smarka, to z nosa wychodzą takie d------e balasy, które czuć jak odrywają się od ścianek zatok i nie potrzeba żadnych kropelek żeby oddychać - Bardzo satysfakcjonujące ()

#przeziebienie #grypa #choroba #medycyna #nos #zatoki #katar
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach