Wpis z mikrobloga

#juventus
Się zastanawiam czy Zhegrova to nie powinien częściej w pierwszym składzie wychodzić, skoro tak dobrze mu wchodzą dryblingi i wrzutki.

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach