WeunianyTrampek WeunianyTrampek 01.03.2026, 21:21:18 4 + Zawsze lubiłem rozgrywki ligi Europy. Dla bezpieczeństwa dodam że liga konferencji też jest w porządku #juventus
jmyung jmyung 01.03.2026, 21:29:19 via Android 1 + @WeunianyTrampek: w sumie tego trofeum brakuje do gabloty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
odysjestem odysjestem 01.03.2026, 21:31:22 via Wykop 2 + @WeunianyTrampek: To jest miś na miarę naszych możliwości
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link