Aktywne Wpisy

_Alessandro_ +23
Jeśli jako nastolatek nie miałeś dziewczyny, która cię naprawdę chciała, dotykała, uprawiała z tobą miłość i dawała ci codzienną walidację, to reszta twojego życia jest przegrana z automatu. Nie ma czegoś takiego jak nadrabianie, nie ma "jeszcze zdążę, dajcie mi czas". Okno zamknęło się na amen, a twoja psychika została zgwałcona w najważniejszym etapie życia, tylko i wyłącznie przez twój wygląd. Pozostał ci codzienny cope do końca żywota twojego amen.
Natura.
#
Natura.
#


serio_serio +3
ciekawe czy jak na wykop napisze się, że ksu i farben lehre to 2 najgorsze zespoły "punkowe", ktoś się oburzy o godzinie nocnej 00:43





Po 10 minutach nie byłoby kremla, bunkrów putina, samego putina i jego szczeniąt
Po 20 minutach millczałby Miedwiediew, Ławrow, Dugin, Wołodin, Naryszkin i reszta nieznaczącej szarańczy.
W odpowiedzi ruscy trafiliby zapewne w jakiś estoński blok albo stajnię na podlasiu. Tyle. Taki jest przeskok między zachodem, a wschodem.
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@Grzesiok: modulo b--ń atomowa, niestety. To case wynalazku pana Colta - co z tego, że pokrzywiony i chuderlawy typ dostałby srogie bęcki w szlachetnym mordobiciu, skoro również trzyma w ręku rewolwer?
@Grzesiok: może tak, może nie. I to "może" od kilkudziesięciu lat wystarcza, żeby NATO trzymało się koncepcji sojuszu czysto obronnego ¯\(ツ)/¯
Tu nie chodzi o bajki o atomie. Tu chodzi o to, że konwencjonalnym atakiem ruscy zostaliby zmiażdżeni tak jak iran i nawet nie byliby w stanie się obronić
Komentarz usunięty przez autora
@Grzesiok: Atom to nie bajki. Jest.
Fantazjowanie o sytuacjach, które nigdy nie nastąpią, jest niepoważne.
Ja rozumiem że żyjemy chwilowo waleniem konia do tego że USA ustawia do pionu g---o państwa ale teraz to już mocno płyniesz negując wartość atomu kacapów.
Wystarczy, że choć jedna głowica jądrowa spadłaby gdziekolwiek na Zachodzie - i właśnie dlatego nigdy nie dojdzie do interwencji lądowej w Rosji.