Siateczkasrodplazmatyczna Siateczkasrodplazmatyczna 01.03.2026, 20:33:11 0 + Dolar po 4 zł jutro? #gielda #waluty #dolar #wojna
Petururururu Petururururu 01.03.2026, 20:44:46 via Wykop 0 + @PL47: @Siateczkasrodplazmatyczna A nie po 5?
tujepolska tujepolska 01.03.2026, 21:10:37 via Wykop 0 + @Siateczkasrodplazmatyczna: co tak drogo? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
damer135 damer135 01.03.2026, 21:16:16 via Wykop 0 + @Petururururu: dajcie po 5 to cashuje zaskórniaki
A nie po 5?