Wpis z mikrobloga

Ale to co odwalają teraz w Iranie to pozdro xD


@GabrielOcello: ale czy wiesz, czy myślisz, że wiesz? Bo to jest spora różnica ;-)

Możesz rzucić jakimiś linkami do tych zatopionych okrętów podwodnych? Zniszczonych Migów? I innego sprzętu?
  • Odpowiedz
Obalają całe państwa i reżimy z powietrza, praktycznie z zerowymi stratami własnymi.


@GabrielOcello: W Iranie jak na razie nikt nikogo nie obalił. Obawiam się, że bez sił lądowych albo piątej kolumny na miejscu może się nie udać. Do pacyfikowania ewentualnych zamieszek nie trzeba wyrzutni rakiet czy dywizji pancernych, wystarczą karabiny maszynowe na dachu.
  • Odpowiedz