Wpis z mikrobloga

@Rad-X: słyszenie krzyków dzieciaków na dworze to dobry znak. Przynajmniej się ruszają i uspołeczniają, zamiast siedzieć z japą w ekranie. Kiedyś sam brałem udział w podwórkowych mundialach, a teraz jest tam parking
  • Odpowiedz
  • 4
słyszenie krzyków dzieciaków na dworze to dobry znak. Przynajmniej się ruszają i uspołeczniają


@Basiura89: nie po to wynaleziono smartfony i tik toka aby mi darły japę pod oknem
  • Odpowiedz