Wpis z mikrobloga

Skończyliście panowie kampanie? Ja niestety przez brak czasu dalej się męcze, po ukończeniu odblokowały sie WQ? Jeśli tak to jaki mają timer? Nie chcę stracić repki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#worldofwarcraft
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach