doszły mnie słuchy, super tajne informacje, że polskie stacje miały zapasy benzyny wystarczające na styk do 28 lutego i teraz nowe zapasy będą po wyższej cenie, ale wiedząc, że ropa będzie drożeć to dziś zamówią tylko ropę na jeden dzień, a jutro nowe zamówienie po jeszcze wyższej cenie na kolejny dzień i tak zawsze
@Hamza: stary kolegi na 1 stacji Orlen w Warszawie robi rocznie około 900k - 1,2mln wg sprawozdań spółki (do podziału z bratem, z którym to prowadzą i opodatkowania)
@Hamza: Jeszcze chwila i tankowanie motoru będzie wymagało drugiej hipoteki, a wiosna za rogiem - timing jak zawsze idealny xD Stacje paliwowe to jedyny biznes w kraju który wygrywa niezależnie od sytuacji geopolitycznej.
doszły mnie słuchy, super tajne informacje, że polskie stacje miały zapasy benzyny wystarczające na styk do 28 lutego i teraz nowe zapasy będą po wyższej cenie, ale wiedząc, że ropa będzie drożeć to dziś zamówią tylko ropę na jeden dzień, a jutro nowe zamówienie po jeszcze wyższej cenie na kolejny dzień i tak zawsze
@DonWawrzek: żartu? To sama prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie w tym kraju.