Wpis z mikrobloga

#benzyna #iran

doszły mnie słuchy, super tajne informacje, że polskie stacje miały zapasy benzyny wystarczające na styk do 28 lutego i teraz nowe zapasy będą po wyższej cenie, ale wiedząc, że ropa będzie drożeć to dziś zamówią tylko ropę na jeden dzień, a jutro nowe zamówienie po jeszcze wyższej cenie na kolejny dzień i tak zawsze
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hamza: Jeszcze chwila i tankowanie motoru będzie wymagało drugiej hipoteki, a wiosna za rogiem - timing jak zawsze idealny xD Stacje paliwowe to jedyny biznes w kraju który wygrywa niezależnie od sytuacji geopolitycznej.
  • Odpowiedz