Aktywne Wpisy

thorgoth +977
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

ChlopoRobotnik2137 +328
342 mile już za mną a 2313 przede mną. Powiem że mocno zostałem przeorany przez ostatnie dni. Nie spodziewałem się że ta trasa będzie szła przez tak wysokie góry ( najwyższy szczyt który zdobyłem to San Jancinto 3302 mnpm) , oraz że spanie na wysokości typu 2500 mnpm będzie normą . Wiedziałem, że szlak przechodzi się przez Sierra, ale myślałem że reszta to będzie łatwy i przyjemny trekking .Góry San Jancinto mocno
źródło: image_picker_F03B3B91-C0F3-4296-8C02-C7AF0BB229C1-49459-00000551824D4361
Pobierz




@ForestDruid: to napiszę przewrotnie, i mówię Tobie: zacznij szanować Niemców i przestań myśleć, że uważają się za nadludzi (pssst, bo tak nie jest)
Nie ma żadnych podstaw żeby twierdzić że Niemcy nie szanują innych od siebie.
źródło: 16691077235b7c826196456_13336542934
Pobierz@ForestDruid: Ciebie nie szanują nie dlatego że jesteś Polakiem tylko dlatego że jesteś debilem.
O cholera, ty tak na poważnie?