Wpis z mikrobloga

@i_bless_the_rains_down_in_africa: Hej!

Ależ piękną mamy dziś aurę - tylko iść na długi spacer i korzystać ze słoneczka oraz - w końcu wyższej - temperatury :-)
(Na rower jeszcze nie mogę, bo trzeba oszczędzać łapę :<)

PS. Dziś wbijam kolejny lvl, Moi
Pjotsze - @iblesstherainsdowninafrica: Hej!

Ależ piękną mamy dziś aurę - tylko iść n...
  • Odpowiedz
@Pjotsze: Wszystkiego Najlepszego Byku! Biere twixy i snickersy, bounty zostawiam bo kokosowych nie lubie :P no i życzę wszystkiego co tam sobie zamarzysz! Najlepszego!
  • Odpowiedz