Wpis z mikrobloga

@adi-wejherowo: On gada o tym sporcie jako pasji, ale tak naprawdę te próby to są wykonane tylko pod kamerę. On nigdy nie jest spocony chyba, że wejdzie do wody i potem wspomni o treningu (pozdro szwedzka ziemia). Gada, że wykorzystuje wszystko wkoło jako sprzęt do treningu. W takim przypadku byłby umorusany totalnie, a on jest czysciutki jak laluś. Pot i kurz łączą się, tu przetrze się ręką, tu położy się
  • Odpowiedz