Wpis z mikrobloga

@matixrr: ja bym jeszcze tylko firaneczkę jakąś powiesił na tym prysznicu, gdyby synek koleżanki przyprowadził, a ja w tym czasie bym się kąpał. Chociaż z drugiej strony szyba nie jest całkiem przeźroczysta. Dobra, zostaw.
  • Odpowiedz