Wpis z mikrobloga

@emjot86: Nieudana symulacja, jedynie na gravelu można się pobawić a zachowanie na asfalcie kiepskie. Dużo lepszy fun był w dirt 3.
  • Odpowiedz
  • 0
@TiMat: dirt 3 to przecież arcade. Fun może był większy dla niektórych ale to nie znaczy że symulacja jest zła :) akurat trochę auta upalam na torach / bocznych drogach i fizyka na asfalcie jak dla mnie jest świetna.
  • Odpowiedz