AdrianSemenic AdrianSemenic 26.02.2026, 19:57:00 0 + To bicie rożnych przez dwóch zawodników jest według mnie strasznie głupie XD#mecz
CzaryMarek CzaryMarek 26.02.2026, 19:57:34 via Wykop 1 + @AdrianSemenic: Nie jest, obrona i tak musi ściągnąć kogoś na róg, bo mogą rozegrać krótko zawsze.
Qqeer Qqeer 26.02.2026, 20:01:45 via Wykop 0 + @AdrianSemenic: @CzaryMarek Zazwyczaj dzięki temu dwóch obrońców musi być bliżej rogu, więc dwóch mniej w polu karnym
#mecz