Ale będzie dzisiaj grane w #kingdomcomedeliverance 1 jak wrócę z pracy do domu. Nie pamiętam kiedy byłem tak zajarany jakąś grą (。◕‿‿◕。) na dodatek z zza światów wrócił kat Herman co go przez przypadek zabiłem podczas zadania z pierścieniem :)
@CralencSeedorf: owszem. Od wielu rodzajów broni, które musisz ćwiczyć zarówno jeżeli chodzi o kombinacje i perki po sposób eliminacji przeciwników, których np. zamiast bronią białą możesz zabijać podczas snu skręcając im kark lub dodając trucizny do pożywienia. Są nawet klasy postaci bo przecież możesz grać rycerzem, łotrzykiem, złodziejem a nawet próbować przejść grę za pomocą samej perswazji.
@donatien-de-sade: Ja to wszystko wiem, ale ciężko o buildy w grze, w której i tak maksuje się wszystko. Jedyna różnica to używana b--ń, ale to już raczej kwestia frajdy niż konkretnej mechaniki.
@CralencSeedorf: Nie do końca, rozwijasz umiejętności którymi się posługujesz jak w Skyrimie, masz młoty bojowe, topory, miecze i miecze długie, ale jakoś bardzo nie zmienia to rozgrywki. Łuk to bardziej b--ń dodatkowa dopóki nie ogarniesz jak celować, ale musisz mieć też trochę leveli w tej kategorii, bo dochodzi jeszcze rozrzut, na dodatek większość łuków nadaje strzale trochę inną trajektorię i prędkość.
@CralencSeedorf: owszem. Od wielu rodzajów broni, które musisz ćwiczyć zarówno jeżeli chodzi o kombinacje i perki po sposób eliminacji przeciwników, których np. zamiast bronią białą możesz zabijać podczas snu skręcając im kark lub dodając trucizny do pożywienia. Są nawet klasy postaci bo przecież możesz grać rycerzem, łotrzykiem, złodziejem a nawet próbować przejść grę za pomocą samej perswazji.
@pan-violaceus: dobry i bezpieczny wybór.
@CralencSeedorf: Nie do końca, rozwijasz umiejętności którymi się posługujesz jak w Skyrimie, masz młoty bojowe, topory, miecze i miecze długie, ale jakoś bardzo nie zmienia to rozgrywki. Łuk to bardziej b--ń dodatkowa dopóki nie ogarniesz jak celować, ale musisz mieć też trochę leveli w tej kategorii, bo dochodzi jeszcze rozrzut, na dodatek większość łuków nadaje strzale trochę inną trajektorię i prędkość.
@pan-violaceus: to dobrze i niedobrze