ruut ruut 25.02.2026, 15:05:37 2 + na bankierze piszo że wpadnie przebudowa Warszawy Wschodniej#torpol ale bez #mirbud #gielda
Glupiii Glupiii 25.02.2026, 15:08:36 via Wykop 5 + @ruut: na bankierze pisali ze azoty wejda w zbrojeniowke
widmo82 widmo82 25.02.2026, 15:42:54 via Wykop 0 + na bankierze pisali ze azoty wejda w zbrojeniowke@Glupiii: https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20260225/oferta-torpolu-za-ok-364-mld-zl-brutto-najkorzystniejsza-w-przetargu-pkp-plk XD
#torpol ale bez #mirbud
#gielda
@Glupiii: https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20260225/oferta-torpolu-za-ok-364-mld-zl-brutto-najkorzystniejsza-w-przetargu-pkp-plk XD