Aktywne Wpisy

PanTuNieMieszkasz +305
Jestem strasznie przemęczony ale muszę pracować muszę robić nadgodziny, mama ma nawrót raka i inne choroby muszę jej pomóc, ona całe życie mi pomagała jak już martwy stary pijany nie dawał kasy i robiła na 3 roboty żebym miał co jeść. Kto może niech po prostu dobrze o mnie pomyśli i trzyma kciuki żebym miał siłę ogarnąć rzeczywistość i żebym kiedyś w końcu się wysypał. Dziękuję

bar125 +31
Już nie będzie Tomka na następnej pompie na indeksach. Pożegnanie Tomka z tagiem #gielda … Sześćdziesiąt wpisów: 30 wieszczących besse, 29 krach, 1 odbicie, tu też nie trafił, bo przyszły spadki. Kilkanaście lat przepowiadania krachu. Zwolennik 100-letniego długu austriackiego. Powtarzalność omijania hossy przez lata, przez dekadę. Coś niewiarygodnego! Co tydzień siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby oglądać jego kreski na wykresach, których nie potrafiliśmy zrozumieć. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było
źródło: 1000024045
Pobierz




Czy u Was jest problem z klatkowaniem na kanale HBO 3 Europe? Mam ustawione Auto Frame rate w TiviMate, przelaczanie częstotliwości, odtwarzanie tunelowane, ale nie pomaga. W ogóle na tym kanale czasem zamiast 25fps pokazuje 23fps, a czasem 24 fps.
Wciąż problem. Podejrzewam, że kwestia procesora lub Android 14 :/
Ogólnie box dobry, ale problem jest z tym dopasowywaniem FPS.