Wpis z mikrobloga

I co? Wielkiemu PANU PODRÓŻNIKOWI WOJOWNIKOWI chyba jednak nie pykło? Czyżby Polsat poznał się na tym pseudo-podróżniku?

Chłop nudny jak flaki z olejem, kompletnie nic ciekawego nie ma do przekazania w swoich filmach.

Filmy robione na odwal się a teraz jeszcze ta pralnia pieniędzy GTC za 10k dołka xddddddd

#podrozewojownika #polskiyoutube #raportzpanstwasrodka #podroze
Kadet20 - I co? Wielkiemu PANU PODRÓŻNIKOWI WOJOWNIKOWI chyba jednak nie pykło? Czyżb...

źródło: 1000020571

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kadet20: może nie tyle, że nudny, ale Pająk to po prostu zwykły chłopak z osiedla, co sobie zaczął podróżować i nagrywać filmy. Wiadomo, że daleko mu do barwnego opowiadania jak Makłowicz czy Cejrowski. Też się zgodzę, że Pająk już poszedł mocno w komercję i też już mi się trochę przejadł, jednak czasem jeszcze go luknę, jak mi wyskoczy w polecajkach.
  • Odpowiedz
@pinkquartz: no to nie pie.dol (nie sugeruj) co kto lubi/poszukuje oglądać w internecie, bo sam pewnie też nie jesteś jakimś asem i też oglądasz jakieś goowna od czasu do czasu.
  • Odpowiedz