Wpis z mikrobloga

W zen mam obecnie 3.585
W mbanku 3.5919
W pko 3.6018
Pko oferuje tez wymiane spolecznosciowa, z prowizja 0.29%. Tam obecnie kurs to 3.57 + prowizja, wychodzi 3.5804 - wiec najlepiej
  • Odpowiedz
@pamareum: Kupno USD 3.6132, ale bardziej się opłaca przez walutomat i też jest za darmo, bo walutomat posiada konta w prawie wszystkich bankach. Wpłacasz złotówki na walutomat, wypłacasz dolary na konto walutowe w pekao i z pekao wpłacasz dolary do XTB. Możesz też bezpośrednio z walutomatu do XTB, ale czasem potrafią zablokować ten przelew bo zgodnie z regulaminem księgują środki z kont zarejestrowanych na Twoje dane. Trzeba później pisać do
  • Odpowiedz