Wpis z mikrobloga

#gielda
czy wpłacając złotówki na xtb, potem na ich ewallet > usd/eur > zakup akcji to kurs walutowy jest lepszy czy gorszy niż bezpośrednio?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@HAMSKLOSS89: Bezpośrednio w sensie wpłacam złotówki i kupuje akcje, nie ważne w jakiej walucie i z automatu xtb zabiera 0.5%. Zastanawiam się czy przez ewallet nie wychodzi taniej
  • Odpowiedz
Jest taki sam. Od jakiegoś czasu XTB podniosło prowizję na e-wallet. 0,5%.
W walutomacie zrobisz to znacznie taniej, dla mnie to też szybsza metoda na przelanie do XTB, bo możesz mieć pieniądze na koncie w około godzinę. Robię bezpośrednio konto -> walutomat -> XTB.
  • Odpowiedz
Bezpośrednio w sensie wpłacam złotówki i kupuje akcje, nie ważne w jakiej walucie i z automatu xtb zabiera 0.5%. Zastanawiam się czy przez ewallet nie wychodzi taniej


@Frogi przez ewallet jest ciut wyższa prowizja, niż normalne przewalutowanie na XTB z konta na konto
  • Odpowiedz