Wpis z mikrobloga

#spawanie jak uszczelnić spawaną instalację stalową niestety przy podłodze w narożniku rura calowa z max 1-2 moze 3 cm jak się nagnie..

da się np wywiercić otwór i od środka złapać? cieknie w dwóch miejscach przy spawie łączeniu rury i wcześniej.. :-(

tigiem czy gazowo.. rura niestety ze szwem :-(

idze to jeszcze bardziej odgiąć

#pracaspawaczamnieprzeistacza
#spawalnictwo
#spawajzwykopem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

można jeszcze oddgiąc inną rurka z calową lub 3.4 od dołu przeturlać jak calość jest spawan odegnie sie, sciągnąć grzejnik itd

od ściany potem łatwiej oddgiąć, albo poduszka podnosząca pod ciśnieniem.. j.bnie to żadna strata
  • Odpowiedz