Aktywne Wpisy

PorzeczkowySok +21
dziś też mam cztery szery, pepsi z lodem i Ferduusia :3
moja dieta majówkowa: na śniadanie 3 kromki z serem żółtym, w nocy pitca, szklanka pepsi i monsterek ʕ•ᴥ•ʔ
moja dieta majówkowa: na śniadanie 3 kromki z serem żółtym, w nocy pitca, szklanka pepsi i monsterek ʕ•ᴥ•ʔ
źródło: IMG_20260503_015212670_HDR
PobierzCo sądzisz o dostępie do broni w Polsce?
- teraz jest ok 58.9% (43)
- jestem za powsz. dostępem / liberalizacją prawa 35.6% (26)
- jestem za zaostrzeniem prawa 5.5% (4)




da się np wywiercić otwór i od środka złapać? cieknie w dwóch miejscach przy spawie łączeniu rury i wcześniej.. :-(
tigiem czy gazowo.. rura niestety ze szwem :-(
idze to jeszcze bardziej odgiąć
#pracaspawaczamnieprzeistacza
#spawalnictwo
#spawajzwykopem
1. Spawać "na lusterko"
2. Zrobić wycinkę i spawać "od wewnątrz"
Ja bym spawał autogenem, tak umiem.
wycinka w dwucalowej na 3/4 lub cal wystarczy?
od ściany potem łatwiej oddgiąć, albo poduszka podnosząca pod ciśnieniem.. j.bnie to żadna strata