Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grap32: rel, teraz juz nie tak bardzo jak kiedyś, ale praca jest jedynym w czym jestem naprawdę dobra, i jedynym co daje mi realną satysfakcję w życiu.

jakby mi ktoś nastoletniej mnie powiedział że czeka mnie pracoholizm to bym wybuchła takim śmiechem że śmiałabym się do dzisiaj
  • Odpowiedz
  • 1
@Czosnkov: staram się o tym myśleć, BMI nie jest złe, ale czasami mam takie zrąbane wrażenie, że to też ucieczka w innej formie, śledzenie jakichś statystyk i liczb. Choć czasami serce mi się radowało, ale i tak samotnie z reguły uprawiam sport, bo koledzy albo zajęci albo odmawiają poznawając moje sportowe zacięcie
  • Odpowiedz
  • 0
@KosmicznyBarszcz: czyli z wiekiem odpuscilaś? Ja też się cieszę, gdy finalizuje w robocie różne rzeczy i autonakrecam się, tylko wracam do pustego otoczenia i zastanawiam się, jakie to ma przeznaczenie, jaki sens, jaką wartość, oprócz spełniania celów firmy i jakichś kamieni milowych...
  • Odpowiedz