Wpis z mikrobloga

Hej, planuje wylot z rodzina 2+2 na 3-4 dni do hiszpanii albo wloch, ew gdzieś gdzie jest ciepło w miare. Polowa maja. Tak patrząc na kayaki itp to chyba nie duzo drozej wychodzi skorzystanie z biura podrozy, czy sie myle? #tanieloty #wakacje
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach