Wpis z mikrobloga

Szuru buru czyścimy się przed ciepłym piątkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Syf z przerzutek mógłbym szufelką wygarnać z garażu.

Pytanie amatora - pierwszy raz rozkuwałem łańcuch. Na zwykłą zapinkę go poskładać do kupy, racja?

#rower #rowery #pytanie
ATAT-2 - Szuru buru czyścimy się przed ciepłym  piątkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Syf z przerzutek...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie amatora - pierwszy raz rozkuwałem łańcuch. Na zwykłą zapinkę go poskładać do kupy, racja?


@ATAT-2: Miałeś łańcuch 12-rzędowy bez spinki? Ponowne spięcie w warunkach domowych tylko ze spinką. Nie opłaca się zakuwać pinem, skoro będziesz jeszcze nie raz go czyścił.
  • Odpowiedz
bardziej chodziło mi o to, czy nie należysz do jakiegoś klubu ortodoksyjnych rowerzystów, którzy traktują spinki jako bluźnierstwo i tylko zakuwanie jest koszerne ;-)


@krytyk__wartosciujacy: Nigdy o czymś takim nie słyszałem. Słyszałem tylko o takich co traktują spinki jednorazowo, że niby po spięciu drugi raz słabiej trzyma. Nie wiem, ja nie miałem złych doświadczeń z kilkukrotnym użyciem tej samej spinki. Nową zakładam z nowym łańcuchem.
  • Odpowiedz