Wpis z mikrobloga

Mam trochę euro w gotówce, które chciałbym wpłacić na swoje konto. Mam konto w PKO BP z podpiętą kartą wielowalutową z euro i zastanawiam się czy idzie to jakoś ogarnąć bez wizyty w oddziale? Jakiś wpłatomat by to przyjął, nawet innego banku? Jakby mnie bardzo nie okradli prowizją to wolałbym to tak załatwić niż kombinować, zwalniać się z roboty specjalnie żeby w godzinach otwarcia oddziału iść do kasy.
#pkobp #banki
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vateras131: tylko bank

nie ma wpłatomatów, które akceptują euro a nawet te rzekomo operujące na walutach np. na lotniskach przeliczają wszystko na złotówki po złodziejskim kursie
  • Odpowiedz
nie ma wpłatomatów, które akceptują euro


@Catmmando: Wpłatomaty City Banku przyjmują EUR i USD. Ale ich jest tylko kilka na cały kraj, więc taka ciekawostka.
  • Odpowiedz