Wpis z mikrobloga

Po azjatyckich Zimowych Igrzyskach, te "nasze", europejskie dały mi masę frajdy i 2 tygodnie swego rodzaju ferii :) #paryz2024 był świetny, jednak jestem bardziej zimowa, bo śnieg wciąż budzi we mnie dzieciaka, którym niestety dawno nie jestem (ponad 30 razy już okrążyłam Słońce :)). Cieszę się bardzo, że kolejne również będą w Alpach.

Mam tylko nadzieję, że uda nam się wtedy raz jeszcze spotkać na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Cześć i dzięki :)

#mediolan2026 #alpy2030 #zima #z-------------j #snieg #sport
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vanche: cudowne kombo nam się trafiło. ME wiadomo, że w Europie ale IO i ZIO u "nas" pokazuje, że to nasze imprezy stworzone przez europejczyków/półkuli północnej + Australia dla nas
  • Odpowiedz