Wpis z mikrobloga

@tomwick55: I nikt z opiekunów/lekarzy nie zauwazył w dzieciństwie, że coś jest nie tak i nie raczył rozpocząć kuracji hormonalnej? To zaniedbanie wyższego rzędu.
  • Odpowiedz