Wpis z mikrobloga

W środę widziałem przylatujące żurawie. Tak, że to dobra informacja dla bojówki #z-------------j i #wiosna
Otaguję też #z-------------j bo jak wracają żurawie to już ten tag będzie aktualny dopiero za rok.
#ornitologia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach