Wpis z mikrobloga

#gielda Jak się zapakujecie w instrumenty finansowe oparte pośrednio o notowania obligacji, do tego lewarowane x3, to zyski rosną 3 krotnie. Policzylem sobie, że jak w 1 dzień zarobiłem 65 zł na niecałych 14k, to za rok powinienem mieć +23k. Skoro to obligacje, to raczej bardzo bezpieczne, choć w karcie informacyjnej straszą, że można stracić wszystkie pieniądze.
DJ007 - #gielda Jak się zapakujecie w instrumenty finansowe oparte pośrednio o notowa...

źródło: 1000037434

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest świetna strategia. Do tego możesz otworzyć konto margin i kupić je za pieniądze pożyczone od brokera. Wtedy to już w ogóle free money glitch.
  • Odpowiedz
@gradekmi: raz tak zrobiłem właśnie, i wtopiłem 100% depo, ale na szczęście odstąpiłem od umowy zawartej przez internet przed upływem 14 dni, i dostałem zwrot kasy
  • Odpowiedz