Wpis z mikrobloga

Przełączyłem na @FaktyTVN, żeby zobaczyć jak skomentują słowa Tuska o paliwie za 7 złotych. O ja naiwny! Nie wspomnieli o tym ani słowem! Najdłuższy materiał w dzisiejszym wydaniu dotyczył największego problemu trapiącego obecnie III RP, czyli... dopalaczy! Oprócz tego było jeszcze coś o księciu Wiliamie i niedźwiedziach w Tatrach.

Już raz w obliczu afery uderzającej w PO udało się mediom rozkręcić #gownoburza z dopalaczami jako temat zastępczy, aby skutecznie odwrócić uwagę opinii publicznej. Widać teraz próbują podobnej taktyki.

@FaktyTVN: macie wy w ogóle godność i rozum człowieka?

#media #tvn #tvnklamie #polityka #aferapodsluchowa #tusk #d-------e #propaganda #faktytvn
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FaktyTVN: Taaaaa... matkę Madzi przez 2 miesiące też wałkowaliście "bo spływały niepokojące dane"? Językiem "taśm" zamiast tym, że rząd kombinuje jak mafia, jakby tu rozwalić legalnie działającą firmę się nie zajmujecie... bo?

Nawet rząd wie, że system emerytalny splajtował, o tym nie ma słowa, bo?

Wiem, wiem, publiczna kasa przestanie płynąć. Oglądając waszą stację to mam wrażenie, że największym problemem Polski jest to, że od 7 lat PiS rządzi krajem.
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: jeden lenny fejs to za mało, powinniście dwać taki lenny fejs co ma jeszcze dookoła lenny fejsy. Wtedy to dopiero jest przezajebiście. A tak naprawdę:

  • Odpowiedz
@FaktyTVN: stary ale ty musisz mieć dziwne uczucie czytając prawdę o was i odpowiadając kłamstwami. Mam nadzieję że chociaż dobrze ci za to płacą, że tymi j------i pieniędzmi dławisz sumienie
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Czyli o czym mówicie?! Płakanie, że podsłuchy nielgalne, że nie wolno, że "be". Takiego bełkotu PR'owskiego dawno już znikąd nie można było usłyszeć. Ciągle tylko, że "zamach stanu". Zamach stanu?!? - tak, ale w wykonaniu tego "murzyńskością" podszytego rządu. Gdzie pytania o niszczenie firm (bo za dużo zarabiają), gdzie śledztwo w sprawie paliwa po 7 zł, gdzie wasza JEGO MAĆ RZETELNOŚĆ!!! Błotem gały oblepiło?!?!

Zestawcie sobie te wasze
  • Odpowiedz
@js79: Po pierwsze - podajemy dalej słowa premiera i prezydenta (wczoraj mieli konkurencje, na których odnieśli się do #aferapodsluchowa). Podać dalej, a kreować to różnica. Nie my jesteśmy od sądzenia, a podawania informacji dalej.
  • Odpowiedz
@VodkaDestroyer: wszystko było w materiale. Zobaczysz go tutaj. Swoją drogą to mówimy też o wielu innych sprawach, bo dziennik to nie tylko #aferapodsluchowa :) Ostatnio mówiliśmy także o akcji WWF, kontrowersyjnej kampanii marki odzieżowej, wielu innych. To także są ważne tematy, które należy poruszać. Jeżeli je zignorujemy - wtedy ktoś inny powie, że nie mówimy o sprawach istotnych. A o #aferatasmowa NIE ZAPOMINAMY. Od ponad tygodnia
  • Odpowiedz
Być może temat dopalaczy jest w redakcji Faktów, aż nadto popularny. To tłumaczyłoby jakość ich głównego programu informacyjnego.
  • Odpowiedz
Podać dalej, a kreować to różnica. Nie my jesteśmy od sądzenia, a podawania informacji dalej.


@FaktyTVN: Śmiechłem hardo:) To nawet mój ojciec, który jest strasznie zmanipulowany telewizornią zauważył wczoraj podczas rozmowy Durczoka z Palikotem, że "ten Durczok to zachowuje się jak rzecznik rządu, a nie dziennikarz".
  • Odpowiedz