Wpis z mikrobloga

#szczecin w zeszłym roku o tej porze już krokusy były, w tym roku jeszcze śnieg leży i się nie zapowiada, żeby zima szybko puściła. A że na dzikim zachodzie rzadko mamy zimy to #z-------------j
Dorciqch - #szczecin w zeszłym roku o tej porze już krokusy były, w tym roku jeszcze ...

źródło: 1000042825

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach