BJXSTR BJXSTR 21.02.2026, 09:42:14 5 + Zabawne że postanowili zachować tą literówkę... ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ciemnoprzyjemno #p--o #piwnahipsterka #browarhipster #pijzwykopem źródło: 1000046971 Pobierz
wacek_1984 wacek_1984 21.02.2026, 10:53:40 via Wykop 3 + @BJXSTR: Bo to się viral zrobił przy premierze ;D Teraz jest bardziej rozpoznawane dzięki temu.Kupiłem ostatnio w Kaufie, poszło do zlewu, kwaśne było w opór.
źródło: 1000046971
PobierzKupiłem ostatnio w Kaufie, poszło do zlewu, kwaśne było w opór.