Wpis z mikrobloga

Gdzie kupię online abonamenty na miesiąc albo na dzień na parking w Krakowie? Bo widziałem że można kupić 2 razy taniej niż w parkometrze, ale strona oficjalna z abonamentami nie działa. Ktoś coś wie?
#krakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ares7: abonamenty są tylko dla mieszkańców danej dzielnicy w której masz strefe. Jeśli złośyłeś wniosek w urzedzie i ci przyznali, to chyba tylko fizycznie na Reymonta załatwisz. Jak tu jesteś gościnnie, to abonament cię nie dotyczy.
  • Odpowiedz