Wpis z mikrobloga

ostatnio wyszedł teaser serialu Ród Smoka. Nie Trailer, tylko teaser - materiał promocyjny xD
czemu nikt się tym nie zająknął?
pierwszy sezon był 4 lata temu, nikt nawet nie pamięta co tam było
drugi sezon był 2 lata temu. Coś tam świta, ale żeby oglądać od nowa?
wydaje mi się, że jest teraz era, meta, tak się robi, że wypuszcza się 1 sezon na rok. 1 sezon co 2 lata to ciut słabiutko
poziom serialu to też tak cieniutko
#got #rodsmoka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@onepnch: ale w sumie co to mnie jako widza obchodzi. produkcje mają takie chore budżety na aktorów, że trudno mi jest sobie wyobrazić jakieś rozdmuchane procesy produkcyjne. tak, pewnie CGI i inne. Szkoda, że kiedyś aktorzy mogli być przebierani/charakteryzowani jak w piratach z karaibów deywi jones, golum z władcy pierścieni, hagrid z harrego pottera i jakoś to pięknie i fajnie wyglądało.
  • Odpowiedz