Aktywne Wpisy

annlupin +13
że tak zapytam nieśmiało jakie muzyczki do wina najlepiej
źródło: annlupin0098890
Pobierz
UsmiechnietyAnon +80
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: annlupin0098890
Pobierz
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
czemu nikt się tym nie zająknął?
pierwszy sezon był 4 lata temu, nikt nawet nie pamięta co tam było
drugi sezon był 2 lata temu. Coś tam świta, ale żeby oglądać od nowa?
wydaje mi się, że jest teraz era, meta, tak się robi, że wypuszcza się 1 sezon na rok. 1 sezon co 2 lata to ciut słabiutko
poziom serialu to też tak cieniutko
#got #rodsmoka