Wpis z mikrobloga

Troche na tym łez padole już żyje, ale jeszcze nigdy żadna choroba mnie tak nie rozwaliła jak to grypsko które aktualnie szaleje. Tragedia.
8 dni gorączki po 39, praktycznie niezbijalnej, kaszel w ciul, przez tydzień myślałem że wypluje tchawice, gardło siadło, a po dwóch tygodniach męki jebły jeszcze zatoki i znowu bez przeciwbólowych nie da sie żyć. Covid przy tym to były wakajki

#zdrowie #grypa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach