Wpis z mikrobloga

Zwiastun 3 sezonu Rodu Smoka jest po prostu smutny.

Co nawet widać na wykopie - minął dzień od publikacji i nikt się o tym nawet nie zająknął.

A jest smutny, bo widać na nim zmarnowany potencjał. Moglibyśmy otrzymać absolutnie epicką sagę fantasy. Może nie dorównującą fenomenowi Gry o Tron, ale oddającą w pełni rozmach świata Westeros. O HBO można wiele złego powiedzieć, ale klimat fantasy to oni akurat potrafią oddać. I w efektowne bitwy też są dobrzy.

Tylko ta fabuła... tak bardzo położona, że już mało kogo interesuje. Szkoda.

#got #rodsmoka #seriale
waro - Zwiastun 3 sezonu Rodu Smoka jest po prostu smutny.

Co nawet widać na wykopie...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@waro: bo fabuła jest prosta jak konstrukcja cepa - Ród Smoka w kwestii intryg nawet nie stał obok GoT a i w GoT te intrygi to nie były jakieś skomplikowane
  • Odpowiedz