Wpis z mikrobloga

#krakow
Mirki, czy w okolicach Tauron Areny jest jakis parking gdzie mozna postawic gruza na dwa dni, piatek rano sobota wieczór? Moze być platny, tylko wiadomo, nie za miliony monet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kale_sony: chyba przy shellu jest takie bezpłatne miejsce ale możesz nie znaleźć wolnego. Potem masz atut po drugiej stronie M1, myślę że jak zapłacisz to na noc spokojnie zostawisz ale może wyjść drogo jak na 2 noce. Zapytaj na BP i Shellu z wyzej przy M1 czy mają takie miejsca za opłatą. Pozostaje jeszcze Decathlon ale sytuacja podobna jak z atutem. A, jeszcze jest osiedle za Decathlonem - może nie
  • Odpowiedz