Aktywne Wpisy
ATAT-2 +378
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Mi to się wydaje że ludzie którzy nie byli nigdy w Warszawie mają jakiś zaburzony pogląd na temat ludzi tu żyjących. Myśla że każdy kto tu mieszka to lewak, sojak, feminista i wygląda picrell. W tymczasie ja mieszkając ty 10 lat:
-ani razu nie spotkałem osoby która by miała jakieś inne zaimki niż normalne
-spotkalem tylko jednego geja
-ani razu nie rozmawiałem z osobą która jest jakoś dziwnie ubrana
-nie widziałem nigdy
-ani razu nie spotkałem osoby która by miała jakieś inne zaimki niż normalne
-spotkalem tylko jednego geja
-ani razu nie rozmawiałem z osobą która jest jakoś dziwnie ubrana
-nie widziałem nigdy
źródło: cf59ff10944c47dfa36375234e22d1e1
Pobierz




#klimat #planetaplonie
źródło: 17713854180981641727450282843809
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
Szkoda że ta wiedza Cię przerosła xD
źródło: Screenshot_20260218_065232_Samsung Internet
Pobierzźródło: 1000007992
Pobierz@volion: Niech pan zobaczy, co się dzieje za oknem!
źródło: 149c62e0830c7ad98376f8d1c3e69b91b0e10456cdef5c00f2a6b10b4f2ef69a,w800
Pobierz