Aktywne Wpisy

CzekoDonut +444
źródło: gumczi_kulczi
Pobierz
Frufruf +13
#perfumy
Zapraszam do dyskusji pt. "Wasz największe perfumowe rozczarowania" ( ͡º ͜ʖ͡º) Do jakich zapachów podchodziliście z dużymi oczekiwaniami by ani trochę nie zostały spełnione? Bardziej chodzi o samą kompozycję niż słabiutkie parametry, bo tutaj pewnie łatwo byłoby wymieniać. Do swoich mogę zaliczyć:
1. Sospiro Il Padrino - Porzeczka, rum, amaretto i bergamotka na drzewno waniliowej bazie. Nuty wyglądały bardzo intrygująco i sprawiły, że liczyłem na soczysty owocowy
Zapraszam do dyskusji pt. "Wasz największe perfumowe rozczarowania" ( ͡º ͜ʖ͡º) Do jakich zapachów podchodziliście z dużymi oczekiwaniami by ani trochę nie zostały spełnione? Bardziej chodzi o samą kompozycję niż słabiutkie parametry, bo tutaj pewnie łatwo byłoby wymieniać. Do swoich mogę zaliczyć:
1. Sospiro Il Padrino - Porzeczka, rum, amaretto i bergamotka na drzewno waniliowej bazie. Nuty wyglądały bardzo intrygująco i sprawiły, że liczyłem na soczysty owocowy





Tak mnie naszło na to żeby zapoznać się z tą amerykańską popkulturą animowaną.
Niecałe 20 lat temu w TV Puls puścili trochę odcinków SImpsonów i bardzo lubiłem to oglądać.
King of the hill to tylko dziś sprawdziłem trochę urywków i mocno mnie zaciekawiło.
To sobie powoli będę oglądał.
Ale już Family Guy w ogóle do mnie nie trafia ale dla pewności muszę zobaczyć kilka odcinków.
King of the hill bardzo mi się spodobało bo wydaje się takie życiowe.
W ogóle nie czuje tej różnicy kulturowej że akcja dzieje się w USA.
Te ich rozmowy przy piwie i ich podejście do różnych spraw często są jak w naszych memach o nosaczach.
Ale pierwszy sezon obejrzałem i musiałem zrobić przerwę bo trochę mi się znudziło ale w ten weekend pewnie znowu wrócę