Aktywne Wpisy

lubie-sernik +53
Nie umiem się przyzwyczaić do bycia samemu. 13 lat miałem babę która gdzieś tam zawsze była.
Nawet psa już nie mam a taki do niego przywiązany byłem.
Zostałem ja i sernik.
Nawet psa już nie mam a taki do niego przywiązany byłem.
Zostałem ja i sernik.

Gotowanie na szlaku:
Obsmażyć cebulkę w oliwie
Dodać tuńczyka
Zagotować wodę
Wsypać płatki ziemniaczane i dodać 2 plasterki cheddara
Obiad gotowy
#zlomkiemprzezswiat #pct #pacificcresttrail #gotujzchlopem
Obsmażyć cebulkę w oliwie
Dodać tuńczyka
Zagotować wodę
Wsypać płatki ziemniaczane i dodać 2 plasterki cheddara
Obiad gotowy
#zlomkiemprzezswiat #pct #pacificcresttrail #gotujzchlopem
źródło: image_picker_3BF80580-B068-4A63-9676-8A989670FC8C-10520-000001375068C065
Pobierz




źródło: IMG_3827
Pobierzźródło: IMG_3828
Pobierzźródło: IMG_3829
Pobierz@swinkapl: wstydzą się, są nieśmiali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A poza tym czy przyjmą czy nie to zależy od nastrojów pracowników, no chyba że się zrobi inbe z kierownikiem zakończoną wezwaniem policji xD
@NaczelnyWoody: i znów to byłem ja (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
źródło: image
Pobierz@Wight: Panie, robiłem już aferę w Biedronce i Żabce. Powiedzą ci nie i ch..., co zrobisz. Nie mają obowiązku, jak automat zepsuty. Na policje mam dzwonić lub wytoczyć im sprawę?
Sytem kaucyjny ma sens, ale sposób implementacji w Polsce to porażka, odechciewa
Mają obowiązek niezależnie czy automat jest zepsuty czy nie. Obowiązek przyjęcia opakowań zwrotnych spoczywa na sklepie, ktory wporwadza takie opakowania do sprzedaży, a nie na operatorze automatów do butelek
@NaczelnyWoody: mit powielany niewiadomo w jakim celu xd
@FuriousViking: rozumiem że znasz paragrafy, na które mogę się powołać, które są ścigane, jak wezwę policje?