Wpis z mikrobloga

@michal__q: A niby gdzie to wyczytałeś? Pracuję w motoryzacji i nie raz reklamowałem żarówki, a to chyba nie ma znaczenia czy żarówka domowa czy z samochodu...

@Dzbanek_soku: Jeśli masz paragon nie widzę żadnych przeciw skazań żebyś udał się tam gdzie kupiłeś i zareklamował żarówkę.
  • Odpowiedz
@pablonzo: Reklamować można chyba każdy produkt i jest to zapewnione ustawowo, gwarancję nakłada producent.

Co do żarówek to brak gwarancji tyczy się tych standardowych, widzę teraz, że na przykład firma osram nakłada 4 lata na żarówki LED i 3 lata na energooszczędne i od 3 do 5 dla różnego oświetlenia samochodowego.
  • Odpowiedz
@Dzbanek_soku: MAJĄ! Własnie u Philipsa najłatwiej wymienić. Trzeba mieć pudełko i paragon. Ja kupuje w hurtowni "Grodno" jak się przepali w czasie krótszym jak zadeklarowany to wymieniają od ręki. No ale zdarzyło mi się to tylko raz.
  • Odpowiedz
Problem w tym że litery na nim znikają po 4-6 miesiącach.


@marcinpako: Już nie przesadzaj! Termicznie drukowane paragony faktycznie blakną, ale nie w takim tempie i w ogóle trzeba mieć pecha, żeby wyblakły całkiem - mam paragon sprzed 15 lat i jeszcze jest w miarę czytelny.

Trzeba tylko odpowiednio przechowywać - muszą mieć dostęp do powietrza (na próbę polecam nalepić na taki paragon kawałek taśmy przezroczystej i zobaczyć za kilka
  • Odpowiedz