Wpis z mikrobloga

czy ma ktoś problem z przekazywaniem danych do strony typu epit lub mojeppk?
Od paru dni mam coś takiego i nie wiem o co chodzi. Chciałem napisać ticketa do pomocy i też nie mogłem wysłać go XD
#ipko #banki #iko
trzeciSLAW - czy ma ktoś problem z przekazywaniem danych do strony typu epit lub moje...

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@trzeciSLAW Prosimy o zgłoszenie reklamacji w IKO (Więcej/Kontakt) lub w serwisie iPKO (Moje sprawy) - na tej podstawie postaramy się ustalić na czym polega problem i wyeliminować go.
  • Odpowiedz