Wpis z mikrobloga

tak to by tylko Afrykarium zobaczyła


@Altar: czy ja wiem? Jedyne czego w zimie będzie mniej to chyba tylko ptaki na zew wybiegach. Cała reszta bez problemu
  • Odpowiedz
  • 0
@murison: My mamy problem ;) Ja nie lubię zimy, a ona pochodzi z gorącego kraju, więc i tak u nas cierpi ;)

@mateuszek1122: Dzięki, zastanowię się. Mógłbyś na PW wysłać link do tego hostelu? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć i lokalizację.
  • Odpowiedz