Wpis z mikrobloga

Serwus!
Pierwszy raz ogrywam Cyberpunka z dodatkiem Phantom Liberty i zastanawiam się, w którym momencie najlepiej zabrać się za DLC. Jeśli chodzi o podstawkę, jestem po misji z Voodoo Boys w Blackwallu i wyczyściłem całą mapę z pobocznej zawartości typu NCPD, kontrakty itd.
Na początku planowałem zacząć dodatek dopiero po skończeniu podstawki, ale teraz już sam nie jestem tego taki pewien.
Z góry dzięki #cyberpunk2077 #gry #cdprojektred #rpg #phantomliberty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChrzanEkstra: nie ma zadnego sensu konczyc tego dlc po zakonczeniu podstawki i tez jakby nie da sie po przejsciu gry ostatni save gdzie mozesz sobie chodzic dowolnie po mapie to ten sprzed rozmowy z hanako, poza zakonczeniami samego dlc jest jedno nowe ktore dodano do podstawki jesli w dlc wybrales odpowiednie wybory, generalnie dodatek przeplata sie z fabula spotkasz tam tez sporo postaci z podstawki, to nie jest zawartosc ktora
  • Odpowiedz