Wpis z mikrobloga

A mi nawet podobał się ten występ na superbowl. Dla osoby oglądającej na komputerze lub powtórkę było fajnie. Na miejscu tymi krzakami mogli zepsuć efekt szczególnie dla ludzi którzy sporo zapłacili by tam być. Jeśli w moich ocenach superbowl w tym roku (a widziałem wszystkie od początku halftimeshow) to 7.5/10 czy to oznacza że jestem lewakiem?
#superbowl
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach