Wpis z mikrobloga

@trogatelnaya_raduga: grzyb jest, ale to pleśń ( ͡° ͜ʖ ͡°) do wyrzucenia
next time daj mu więcej oddychać, na ściankach nie powinno być kropli wody
potrzymaj może jeszcze z tydzień, ale raczej nic z tego nie będzie
  • Odpowiedz
@Mbt_Grt: gotowy z shroom.it z mata konopna. 16h zalany woda, potem do torby z wlana woda do polowy wysokosci pudelka i odstawiony na szafe, w miejscu ze swiatlem dziennym. Temperatura pokojowa - 20/21 stopni. Folia u gory zawinieta dwukrotnie i spieta agrafka. Przez caly czas nieruszany. Nie wiem tbh co poszlo nie tak
  • Odpowiedz
@trogatelnaya_raduga w tym roku chyba kupię sobie taki mały namiot z dobrymi filtrami i nawilżaczem powietrza z użyciem wody sterylizowanej i kontrolą temperatury bo mnie ostatnia porażka zirytowała trochę
  • Odpowiedz