Wpis z mikrobloga

@Rolnik1234: jestem nowy w tym świecie, kupiłem kilka flakonów na start i niektóre to rzeczywiście dramat jeśli chodzi o parametry.
Jak gdzieś tu ktoś pisał niżej, może araby wymuszą na markach premium "wzmocnienie" swoich produktów. Bo płacić kilka stów i więcej za coś co ledwo czuć przez kilkadziesiąt minut to porażka.
  • Odpowiedz