Wpis z mikrobloga

Chciałbym po latach wrócić do wędkowania i spinningu. Czy ktoś byłby w stanie polecić mi jakiś średni kijek na okonia? Ultralight już kupiłem, teraz szukam czegoś średniego do ok. 10g CW, długość koło 220. "SAVAGE GEAR SG4 ULTRA LIGHT 3-10g " Znajdę coś sensowniejszego w przedziale cenowym np. 200-400? Ta ma w miarę dobre opinie, chociaż wykończenie z pianki wygląda trochę badziewnie.
#wedkarstwo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@p0l0ck: O, ciekawe, właśnie oglądałem inny filmik tego faceta i wziąłem na próbę to mifine microbite z ali, tylko w wersji 1,5 -10. Zapłaciłem koło 160 zł. Wcześniej kupiłem dla dowcipu mifine ghost blade 0,2g.
  • Odpowiedz